עלינו

שמי תאיר וענונו ,אני בת 18 ממקיף רבין באר שבע כיתה י"ב. כשבחרנו יחד כקבוצה את הנושא העצמה נשית רציתי לקדם את נושא הספורט ,נשים חוות הדרה בתחום הספורט ולא משתתפות בספורט ששייך לגברים שדורש כוח פיזי רב ,החברה יצרה מצב שבו יש ספורט שמתאים לנשים וספורט לגברים ,והמטרה שלי היא לנפץ את התפיסה דרך האתר ,התהליך של האתר עבר בצורה קבוצתית ושיתוף פעולה של כולם יחד .

שמי ירין פינטו, בת 18, לומדת במקיף רבין באר שבע תלמידת כיתה י"ב 2. בחרתי בנושא העצמה נשית בקרב הנשים שחוות הטרדה מינית מאחר ואני שואפת לשינוי חברתי ולכן הצבתי את הנושא הנ"ל בסר העדיפויות על מנת לתת לו במה שדרכה השינוי יחל. מטרתי העיקרית היא לתת מקום לאותן נשים שחוו הטרדה מינית ולהעצים אותן מאחר ומה שהן עברו בחייהן זה דבר לא קל ובגלל זה מגיעה להן הזכות לדבר בשביל לעשות זאת ראיינתי שתי נשים שעוסקות בנושא הטרדות מיניות וייצגתי את הנושא כנדרש.

שמי רז אלבז, בת 17 תלמידת כיתה י"ב במקיף רבין באר שבע. כולנו כקבוצה הסכמנו על בחירת הנושא העצמה נשית , אני בחרתי לקחת את נושא זה למקום שבחברה קיימת אפליה אולי מכוונת ואולי לא , אך היא קיימת הנושא הוא האפליה מגדרית בשוק העבודה , התהליך שעברתי בפרויקט זה זהו תהליך מטלטל אך עצומתי לדעת שיש לי את הכוח לשנות בעזרת אישה חזקה כמו ד"ר חפצי זוהר שהעבירה את המסר שלי בצורה הטובה ביותר .

שמי שלומי זינזח, אני בן 17 תלמיד כיתה י"ב במקיף רבין באר שבע. כשהסכמנו על הנושא העצמה נשית לא הייתי בלב שלם עם ההחלטה שלי. רציתי בכלל לעשות על משהו אחר. אבל עם הזמן גיליתי שהנושא הזה הוא מאוד חשוב, ונוגע לימינו, ועל המדינה לתת לו יותר תשומת לב, ולא להדחיק את אותו. אני חושב שאם הסרטון שעשיתי יבצע שינוי כלשהו- אפילו אצל אדם אחד, זה יותר ממספיק.

 

יצירת אתר אינטרנט בעזרת WordPress.com
להתחיל
%d בלוגרים אהבו את זה:
close-alt close collapse comment ellipsis expand gallery heart lock menu next pinned previous reply search share star